Skip to content

Naudojimosi sąlygos ir taisyklės

 1. Šios naudojimosi interneto svetaine sąlygos ir taisyklės (toliau – Taisyklės) taikomos visiems asmenims, kurie naudojasi interneto svetaine mediatorius.net (toliau – Svetainė).
 2. Visi šios Svetainės lankytojai naudodamiesi šia Svetaine patvirtina, jog sutinka laikytis šių Taisyklių.
 3. Svetainės administratorius turi teisę vienašališkai keisti šias Taisykles.
 4. Visi asmens duomenys, pateikti naudojantis šia Svetaine, yra tvarkoma atsižvelgiant į Privatumo politiką, su kuria galima susipažinti paspaudus šią nuorodą: https://www.mediatorius.net/privatumo-politika.
 5. Svetainėje pateikiamos informacijos ir turinio negalima plagijuoti ar kitaip naudoti be išankstinio rašytinio Svetainės savininko ir/ar administratoriaus sutikimo.
 6. Svetainėje pateikiama informacija yra informacinio pobūdžio, kuria kiekvienas Svetainės naudotojas naudojasi savo rizika.
 7. Svetainės savininkas ir administratorius neužtikrina Svetainėje pateikiamos informacijos tinkamumo konkretiems naudotojo tikslams. Už bet kokios per Svetainę pasiekiamos informacijos tikslumo, išsamumo ir naudingumo vertinimą atsako tik pats naudotojas, kuris taip pat išimtinai savo nuožiūra sprendžia, ar jam reikalingi tolesni profesionalų patarimai.
 8. Svetainės savininkas ir administratorius negarantuoja, kad Svetainė veiks be trikdžių, kad Svetainėje esanti informacija bus archyvuojama. Bet kuri Svetainėje esanti informacija administratoriaus nuožiūra gali būti koreguojama, tikslinama, naikinama, papildoma, etc.
 9. Viskas, kas pateikiama šiame tinklapyje, turi būti laikoma bendro pobūdžio informacija ir jokiu būdu neturėtų būti aiškinama kaip veikimo instrukcija, konsultacija ar pan. Dėl savo asmeninės situacijos ir konkretaus klausimo naudotojas turėtų susisiekti tiesiogiai.
 10. Svetainės savininkas ir administratorius neatsako už techninius, saugumo ar kitus naudotojo programinės ar kompiuterinės technikos sutrikimus, kuriuos galėjo nulemti naudojimasis Svetaine (virusai, slapukai ar pan.). Bet koks turinys, atsisiunčiamas ar kitaip gaunamas naudojantis Svetaine, atsisiunčiamas naudotojo rizika, ir už naudotojo kompiuterinei sistemai ar prietaisui padarytą žalą arba dėl tokio atsisiuntimo ar naudojimosi Svetainės turiniu prarastus duomenis atsako pats naudotojas.
 11. Svetainės savininkas ir administratorius jokiu būdu neatsako už jokią žalą, įskaitant netiesioginę žalą ar pelno, pajamų ar pan. praradimą, kuris atsirado dėl naudojimosi Svetaine ar kuris kilo dėl naudotojo pasikliovimo iš arba per Svetainę gauta informacija. Svetainės savininkas ir administratorius neatsako už jokią žalą, net jeigu jam buvo žinoma apie netikslumus Svetainėje.
 12. Svetainėje yra naudojami paveiksliukai ir nuotraukos iš nemokamos duomenų bazės www.freepik.com.

Esant klausimų, turint pasiūlymų, ar norint sužinoti daugiau apie Svetainės naudojimosi sąlygas ir taisykles prašome kreiptis el. paštu info@mediatorius.net.

Turite klausimų?

Parašykite mums!

Užduokite mums klausimą arba aprašykite savo problemą ir mes pateiksime jums greitą bei išsamų atsakymą.