Skip to content

Paslaugos

Visų ginčų rūšių mediacijos paslaugos

verslo-gincu-mediacija

Verslo ginčų mediacija

Įvairių teisinio, ekonominio ar kito pobūdžio verslo ginčų tarp įmonių, partnerių, akcininkų, užsakovų – rangovų mediacija, kurios metu abiejų ginčo šalių susitarimu mediatorius padeda vesti verslo ginčo derybas, siekiant abiem ginčo šalims priimtino konfidencialaus sprendimo.

seimos-gincu-mediacija

Šeimos ginčų mediacija

Iš šeimos narių asmeninių neturtinių ir turtinių santykių kilusių šeimos ginčų mediacija. Dažniausiai pasitaikantys šeimos ginčai yra susiję su santuokos nutraukimu ir to pasekmėmis, vaiko gyvenamosios vietos, vaiko išlaikymo, bendravimo su vaiku tvarkos nustatymu/keitimu.

administraciniu-gincu-mediacija

Administracinių ginčų mediacija

Tarp visuomenės nario (asmens) ir viešojo administravimo subjekto (institucijos) kilusio administracinio ginčo mediacija. Administracinio ginčo mediacija vykdoma tik dėl tokio administracinio ginčo, dėl kurio pagal įstatymus leidžiama ginčo šalims sudaryti taikos sutartį.

kitu-gincu-mediacija

Kitų ginčų mediacija

Darbo, vartotojų, bendrasavininkų, pacientų, paveldėjimų ir kitų ginčų mediacija. Tai yra atskirų kategorijų ginčai, kurių mediacijos ypatumus dažniausiai lemia ginčo pobūdis ir ginčo šalių charakteristikos (pvz., tarpusavio priklausymo ryšys, asmens statusas ir kt.).

Mediacija nuotoliniu būdu

Atsižvelgiant į pastaruoju metu itin paplitusį informacinių technologijų naudojimą bei į dėl COVID-19 susiklosčiusią neeilinę situaciją, šalių ir mediatoriaus sutarimu, mediacijos paslaugos gali būti teikiamos nuotoliniu būdu nepriklausomai nuo šalių ir mediatoriaus buvimo vietos, naudojant vaizdo ir garso perdavimo programinę įrangą (pvz., Skype, Google Meet ir pan.) bei kitas priemones. Mediacija nuotoliniu būdu yra patraukli, nes nereikia fiziškai vykti į susitikimą ir tokiu būdu šalys sutaupo ir laiko, ir pinigų. Kita vertus, prieš nusprendžiant pasinaudoti mediacijos paslaugomis nuotoliniu būdu, šalys turėtų įsivertinti, ar jos turi nuotoliniam komunikavimui reikalingas priemones, ar nebus trukdžių sklandžiai jomis naudotis ir pan.

Demo frazė

Demo tekstas

Demo tekstas demo tekstas demo tekstas demo tekstas demo tekstas demo tekstas demo tekstas demo tekstas demo tekstas demo tekstas demo tekstas demo tekstas

Turite klausimų?

Parašykite mums!

Užduokite mums klausimą arba aprašykite savo problemą ir mes pateiksime jums greitą bei išsamų atsakymą.